Clubul de studii asiatice

Parteneri

Iulius Mall Suceava     www.iuliusmall.com/suceava/

Librăriile Alexandria   www.librariilealexandria.ro

Pam Design  www.pamdesign.ro

Club Voiaj  www.clubvoiaj.ro

Centrul de informare si marketing turistic Bucovina  www.tourisminbucovina.ro

Soft Key     www.softkey.ro

Simply Mind  www.simplymind.com

AROND – SIGN FACTORY  www.aronds.ro

Bringiton   www.bringiton.ro

CLUBUL DE STUDII ASIATICE ROMÂNIA-CHINA www.romania-china.ro

Departamentul de Economie, Administrarea Afacerilor şi Turism www.seap.usv.ro/eaat

Revista de Turism – studii si cercetări în turism   www.revistadeturism.ro

Librăriile Alexandria www.librariilealexandria.net

Grafis Ramona Design&Print Suceava www.grafis-ramona.weebly.com

Ordinul Voluntarilor   www.facebook.com/ordinulvoluntarilor

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Contact

Conf. univ. dr. Alexandru NEDELEA
Universitatea „Ştefan cel Mare” din Suceava
Facultatea de Ştiinţe Economice şi Administraţie Publică
Departamentul de Economie, Administrarea Afacerilor şi Turism
Corp H, cam. H 105
Tel. 0230-216147 int.297; 0330-101130 int.297
Mobil 0740019277
E-mail: clubasiaromania@yahoo.com
Biblioteca Clubului de Studii Asiatice
Corp A, camera A 036a
www.romaniaindia.ro